Klidnou hlavou k vítězství!

Vytáčejí tě vlastní chyby?

Na tréninku hraješ skvěle, přijde zápas a výkon nedosahuje kvality z tréninku?

S lepšími soupeři hraješ dobře, ale těsně prohráváš?

Máš talent, ale brzdí tě hlava?

Zjisti čím můžeš získat výhodu a vyhrávat těžké zápasy!

Řešení? E-book 5 tipů, jak se lépe soustředit v tenise

Nejtěžší disciplínou v tenise je zahrát nejlépe na breakball, setball nebo matchball. Tenis je o hlavě. Porážejte soupeře a ne sami sebe. Cílem knihy je pomoc hráčům k lepším výkonům, k dosažení většího potenciálu než dosud rozvíjeli. Naučte se tajemství lepšího chování, soustředění a ovládání vlastních myšlenek během zápasu.

Dozvíte se:

  • Jak dosáhnout stavu "be in the zone"
  • Co je to začarovaný kruh a jak se z něj dostat
  • Jak zlepšit sebeovládání
  • Jak umlčet vlastního kritika
  • Proč nebýt perfekcionistou

Naučte se tajemství lepšího chování, soustředění a ovládání vlastních myšlenek během zápasu. Vložte váš e-mail a získejte za přihlášení k newsletteru zdarma e-book 5 tipů, jak se lépe soustředit v tenise.


O mně

Po ukončení vysoké školy jsem byla přijata do celosvětově působící tenisové společnosti Peter Burwash International (PBI), která zajišťuje organizaci a provoz tenisových areálů v hotelích a klubech po celém světě. Byla to výborná zkušenost, při které jsem pochopila jak trénovat, jaké postupy a procesy při trénovaní jsou důležité a co je to profesionalita. Naučila jsem se vše, co všechno by měl umět a zastávat tenisový trenér v klubu nebo hotelovém resortu. Poté mě život zavedl do Holandska. Při spolupráci s Evelyne Dullens v její tenisové akademii jsem měla možnost spolupracovat a sledovat její práci s mladými hráči, při které se hodně zaměřuje na práci s myslí (MindSet) a soustředěním na kurtě. Naučila jsem se, že tenisový trénink není jenom o technice nebo taktice, ale že na kurtě můžeme hráče naučit i důležitější schopnosti jako je sebeovládání nebo soustředění.